На Житомирщині митники завадили незаконному перевезенню валюти

За інформацією оперативних співробітників Північного регіонального управління у пункті пропуску «Вільча» прикордонниками Житомирського загону спільно з підрозділом боротьби з контрабандою Житомирської митниці припинено спробу переміщення не задекларованої валютної готівки.

58100 доларів США та 162500 російських рублів намагався провезти  в Україну громадянин Республіки Білорусь, заховавши гроші у конструктивних особливостях автомобіля марки «MAN».

Прикордонники звернули увагу на те, що під час огляду машини чоловік почав вести себе неадекватно, влаштував сварку. Відтак, зважаючи на підозрілу реакцію чоловіка, було проведено більш детальне обстеження, в результаті якої і виявили сховану готівку.

Стосовно водія складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України, виявлені кошти вилучено. Надалі справу розглядатимуть у суді.

Санкція статті за вчинення даного правопорушення передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині митники завадили незаконному перевезенню валюти"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*