Обурені батьки скандалять в Житомирській міськраді

Кілька десятків житомирян – батьки школярів та дошкільнят, прийшли сьогодні зранку до Житомирської міської ради, вимагаючи у чиновників припинити “дитячий геноцид”.

Приводом стало рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, згідно якого дітям, які не мають профілактичних щеплень, заборонили відвідувати заклади освіти.

Директори деяких міських шкіл відверто заявили батькам, що викликатимуть поліцію, якщо ті приведуть дітей до закладу без довідки про щеплення.

Це не аби як обурило батьків. Вони переконані, що чиновники порушують конституційні права дітей, а саме – право на освіту.

Особливо завзято виконувати забаганки чиновників заходилася в.о. директора ЗОШ №7. І сьогодні до міської ради прийшло багато батьків, чиї діти не допущені до навчання саме у цій школі.

Ні міського голови, ні його заступника – ініціатора скандального рішення Вікторії Краснопір по, звісно, поважним причинам на робочих місцях не виявилось.

“Відповідати за все” довелося начальнику управління охорони здоров’я Марії Місюровій та директору департаменту освіти Валентину Арендарчуку.

В сесійній залі міської ради стоїть неймовірний гвалт. Чи вдасться сторонам досягти консенсусу, а чиновникам вийти звідти неушкодженими, дізнаємось трохи згодом. Саме зараз там тривають баталії.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Обурені батьки скандалять в Житомирській міськраді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*