В Житомирі адвокати «зафукали» гопників — податківців (ФОТО-ВІДЕО)

Зранку, 1 березня, під стінами будівлі Головного управління ДФС у Житомирській області адвокати з Києва та їх місцеві колеги влаштували акцію протесту.

«Сьогодні для Житомира безпрецедентна акція! Сто адвокатів з іншого регіону приїхали підтримати свого колегу. Простого рядового адвоката, який  зіткнувся зі свавіллям податкової міліції, — звернувся до зібрання голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко. — Тієї податкової міліції, якої в законі давно немає! Тієї податкової міліції, яка не знає законів України!»

Приводом до адвокатського протесту стали події 20 лютого в одному з сіл Київської області. В одному з приміщень проводили обшук працівники Житомирського ГУ ДФС. Адвокат Олександр Солдаткін прибув на місце обшуку представляти інтереси орендаря приміщення. Проте «спільної мови» зі слідчим та оперативниками не знайшов. Після суперечки на професійно-правову тему, у податківців увірвався терпець, і вони просто викинули адвоката з будівлі. Далі були поліція, скарги до Генпрокуратури та інші правочинні дії.

Сьогодні ж адвокати приїхали вимагати справедливості, пояснень та вибачень безпосередньо у кривдника — слідчого Костянтина Яновича. Проте ніякої реакції з боку працівників ДФС так і не дочекались. Ніхто з них навіть на ганок будівлі носа не потикнув.

Після нетривалого мітингу та голосного скандування «Янович — фу-у-у-у!», адвокати урочисто пішли у будівлю ДФС офіційно реєструвати скаргу. Проте черговий за броньованим склом навідріз відмовився приймати в них будь що. Натомість запропонував надіслати папірець поштою.

Вкрай розлючені адвокати пішли геть, пообіцявши, що слідчий Янович більше не буде співробітником податкової міліції.

«Податкова міліція — просто як жалюгідні пацюки, поховалися по куткам. Коли ми тільки йшли на цю акцію, тут було скрізь повно поліції, в бронежилетах ще й з автоматами. Це ж від кого боронитись зібрались? — говорить учасниця акції протесту, адвокат Аліна Павлова. — Не компетентні, не освічені, не знають ні законів, ні моралі! Це ж не перший випадок, коли „правоохоронці“ діють як ті ж самі гопники. Особливо, коли їх багато і вони сподіваються, що їм це зійде з рук».

За годину-півтори стало відомо, що звернення  адвокатів все ж зареєстрували в ГУ ДФС, а на слідчого відкрили кримінальне провадження. Цікаво, хто з адвокатів тепер візьметься його захищати?

 

 

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі адвокати «зафукали» гопників — податківців (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*