Незабаром мешканці Житомирщини отримають карти перспективного розвитку регіону

Буклети з результатами децентралізації та картами перспективного розвитку регіону на найближчі три роки зможуть отримати жителі області вже у березні. Про це сьогодні, 1 березня, під час прес-конференції заявив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич. Розповсюдженням буклетів серед мешканців Житомирщини займуться волонтери.

«З березня жителі області отримають конверт із пакетом інформації про результати децентралізації, а головне – із картою перспектив Житомирщини та анкетами для зворотного зв’язку. Такі дорожні карти розвитку підготувала Рада Регіонального Розвитку за дорученням Президента України Петра Порошенка для того, аби кожен житель області знав і впливав на те, що буде відбудовуватися у його селі, місті, районі і загалом області. Загалом область у найближчі 3 роки реалізовуватиме понад 700 проектів регіонального розвитку. І це ті проекти, які визначають люди», – зазначив губернатор області.

Наразі Житомирщина лідирує серед інших областей за темпами втілення реформи децентралізації. В області  утеплено 30 шкіл та 21 дитячий садочок, закуплено 54 шкільні автобуси, облаштовано  28 майданчиків зі штучним покриттям, близько 20 серйозних медичних об’єктів, створено найкращий в Україні центр вертебрології та інші об’єкти.

Очільник області закликав людей включатися у процес і висловлювати свої побажання та пропозиції щодо розвитку громади.  Для цього достатньо написати свої пропозиції у зворотній формі та відправити у конверті, який мешканці області отримають із пакетом матеріалів.

Губернатор пропонує жителям Житомирщини разом, спільними зусиллями громади та влади, створювати ґрунтовний перспективний план, ставити маркери розвитку громади і формувати дорожню карту розвитку всієї держави.

Будьте першим, хто прокоментував "Незабаром мешканці Житомирщини отримають карти перспективного розвитку регіону"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*