На Житомирщині неповнолітні товариші пішли до магазину і зникли, дітей знайшли у сусідньому районі

У Житомирському районі виявили двійко неповнолітніх товаришів, які рушили у піші мандри, забувши повідомити про це батьків.

Інформація про зникнення двох жителів Романівського району 12-ти та 13-ти років надійшла до правоохоронців області 29 травня. За словами родичів, діти пішли до магазину та зникли. Самостійні пошуки неповнолітніх результатів не дали, тож було прийняте рішення одразу повідомити про зникнення у поліцію.

Отримавши орієнтування на хлопчаків, правоохоронці різних районів Житомирщини розпочали пошук та опитування тих, з ким товаришували розшукувані.

Вже за кілька годин, завдяки вжитим правоохоронцями заходам, дітей було виявлено у Житомирському районі, куди вони дісталися пішки по дорозі від Високої Печі.

Поспілкувавшись із знайдами, поліцейські з`ясували, що хлопці вирішили навідати свого товариша, який проживає неподалік Житомира. У нього вони заночували, а вже наступного дня, поверталися додому.

Поліцейські допомогли неповнолітнім дістатися додому та провели пояснбвальн роботу із батьками.

Нагадаємо, поліцейські розшукали двійко неповнолітніх: 10-річного жителя Коростишівщини та 15-річну жительку Баранівського району.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині неповнолітні товариші пішли до магазину і зникли, дітей знайшли у сусідньому районі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*