Останні кілька днів на Житомирщині вирує негода. На зміну заморозкам прийшов шквальний вітер. Вже найближчим часом з утриманням до кінця дня 19 квітня в області очікуються пориви вітру до 15-20 м/с. Про це повідомили в Укргідрометцентрі.
Наразі в регіоні з цієї причини оголошено І рівень небезпеки.
Мешканців області закликають триматися подалі від залізних конструкцій та дерев.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/c89dba56-f4b0-463f-b88e-ef33a59f9bb0.png)
Потужний вітер вже встиг наробити лиха та додати роботи надзвичайникам. Так, вчора у Коростені внаслідок сильних поривів вітру стара осика впала на поруч припаркований автомобіль. Бійці ДСНС за допомогою бензопили розрізали та відтягнули дерево. А вже цієї ночі повалени вітром дуб перекрив рух в обидві сторони на автодорозі поблизу м. Андрушівка Бердичівського району. Рятувальникам знадобилось 15 хвилин, аби розрізати та прибрати дерево з проїжджої частини.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/f5ba96f0-f6fc-46e7-b1f1-62affbaa4d84.png)
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині оголошено штормове попередження"