Українським силам оборони вдалося збити російський бомбардувальник ТУ-22М3

Українським силам оборони вдалося збити російський бомбардувальник ТУ-22М3

В результаті операції ГУР у взаємодії з Повітряними силами сьогодні, 19 квітня, вдалося знищити один з дальніх бомбардувальників Ту-22МЗ, який запускав по Україні крилаті ракети Х-22.

Ворожий літак вдалося збити на відстані близько 300 кілометрів від України тими ж засобами, якими раніше було уражено російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50. Внаслідок ураження бомбардувальник зміг долетіти в район Ставрополя, де упав і розбився.

Щодо долі екіпажу збитого Ту-22, то відомо, що знайшли двох живих та одного мертвого, ще один вважається безвісти зниклий. Враховуючи обставини заявлені російськими воєнкорами, можна припустити, що той, що залишився в літаку просто згорів під нуль.

Водночас, завдяки знищенню українськими бійцями ворожого Ту-22м3, низка російських ракет не була випущена по Україні цієї ночі. За словами представника розвідки Андрія Юсова, після ліквідації ворожого бомбардувальника інший такий літак був змушений розвернутися.

А тим часом у російських пабліках стоїть виття. рашисти не бажають визнати, що їх бомбардувальник знищили українці і знову говорять про падіння в результаті несправності. Таке враження, що кожен другий літак і більшість кораблів Чорноморського флоту на росії – несправні та диряві.

Будьте першим, хто прокоментував "Українським силам оборони вдалося збити російський бомбардувальник ТУ-22М3"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*