На Житомирщині перед судом постане ексдиректор підприємства з «російським слідом», яке незаконно добувало в регіоні лабрадорит

На Житомирщині перед судом постане ексдиректор підприємства з «російським слідом», яке незаконно добувало в регіоні лабрадорит

На Хорошівщині завершено досудове розслідування справи щодо самовільної розробки кар’єру. Встановлено, що внаслідок незаконного видо бутку лабрадориту державі було завдано збитків на близько 4,4 мільйона гривень.

Відповідно до матеріалів слідства, з 2007 року товариство, співзасновником якого є громадянин рф, здійснювало видобуток каменю в Новоборівській громаді. А вже з 2016 року упродовж наступних 4 років підприємство самовільно розширило межі своєї діяльності на понад 1 гектар. Усе це відбувалося з відома керівника, як службової особи, та з використанням спеціальної техніки товариства.

Таким чином було неправомірно видобуто понад 2 000 м3 каменю. Шкоду довкіллю, спричинену внаслідок незаконного зняття ґрунтового покриву земель, фахівці оцінили у понад 75 тисяч гривень.

Нині 61-річному ексочільнику підприємства інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин), ч. 2 ст. 239-1 (Незаконне заволодіння ґрунтовим покривом (поверхневим шаром) земель) та ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України.

Нині матеріали скеровані до суду.

Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині СБУ затримала членів угруповання, які видобували бурштин у прикордонні з білоруссю.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині перед судом постане ексдиректор підприємства з «російським слідом», яке незаконно добувало в регіоні лабрадорит"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*