День Героїв у Житомирі: мітинг-реквієм і покладання квітів на Смолянському військовому кладовищі (ФОТО)

День Героїв у Житомирі: мітинг-реквієм і покладання квітів на Смолянському військовому кладовищі

Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв, маючи на увазі усіх борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції Гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, повномасштабної війни (полеглих захисників, ветеранів, діючих військових). 

Попри те, що таке свято запровадили ще у 1941-му, в Україні воно стало актуальним у 2014 році і на загальнодержавному та місцевому рівнях у цей день організовують різноманітні заходи. 

Зокрема, у Житомирі 23 травня з самого ранку на Смолянському військовому кладовищі провели мітинг-реквієм памʼяті полеглих Героїв – тих, хто віддав своє життя за Україну, за участю священнослужителів, військового оркестру та ін. 

Протягом усього часу звучали імена загиблих військовослужбовців, які поховані на кладовищі. Рідні загиблих, військові, рятувальники, прикордонники, поліцейські, представники влади, зокрема профільних управлінь міськради, волонтери, капелани покладали квіти до могил Героїв. 

Юлія Демусь

“Вони стоять! А ти?”: житомирян закликають не ігнорувати хвилину мовчання о 9 годині (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "День Героїв у Житомирі: мітинг-реквієм і покладання квітів на Смолянському військовому кладовищі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*