На Житомирщині перед судом постане група чиновників, які незаконно здавали в оренду землі в зоні відчуження Чорнобильської АЕС

На Житомирщині перед судом постане група чиновників, які незаконно здавали в оренду землі в зоні відчуження Чорнобильської АЕС

Правоохоронці викрили на Житомирщині селищного голову та землевпорядника, які незаконно надавали в оренду земельні ділянки в зоні радіоактивного забруднення. Окрім того, до відповідальності притягнуть і керівників трьох суб’єктів господарювання, які орендували забруднені гектари та вирощували там зернові культури.

Самовільне зайняття земельних ділянок загальною площею 1437 га спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам. За висновками фахівців, шкода становить понад 37 мільйонів гривень. 

В процесі обшуків у фігурантів було виявлено та вилучено документи та інші докази причетності фігурантів до вчинення вказаних злочинів.

Наразі усім п’ятьом учасникам злочинної групи оголошено про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 197-1 (Самовільне зайняття земельної ділянки) Кримінального Кодексу України.

Зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі.

Нині триває документування інших фактів незаконного використання земельних ділянок державної форми власності в зоні радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо також, що на Житомирщині розпочали процедуру повернення земель успадкованих росіянами та білорусами.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині перед судом постане група чиновників, які незаконно здавали в оренду землі в зоні відчуження Чорнобильської АЕС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*