На Житомирщині перед судом постане лікарка, яка сприяла в оформленні статусу інвалідності військовозобов`язаним

На Житомирщині перед судом постане лікарка, яка сприяла в оформленні статусу інвалідності військовозобов`язаним

Ннаприкінці серпня минулого року слідчі Національної поліції провели понад 200 обшуків у медичних установах країни. Тоді правоохоронці вилучили особові медичні справи, журнали реєстрації осіб, які пройшли та проходять комісії тощо.

За отриманими висновками експертиз поліцейські Житомирщини встановили, що 68-річна невропатолог однієї з державних лікарень засвідчувала фіктивні історії хвороб та періодичне лікування у денному стаціонарі, зокрема, щодо наявності у пацієнтів стійкого чи необоротного характеру захворювання. Насправді ж в медичній установі, де працює лікарка, такі хворі лікування на денному стаціонарі не проходили.

Тож медико-соціальними експертними комісіями на підставі завіреної нею документації пацієнтам встановлювались групи інвалідності. Після проходження спеціалізованого огляду 62 чоловіки отримали третю групу інвалідності, а один – другу.

Днями лікарці було оголошено про підозру. Їй інкриміновано видачу працівником юридичної особи незалежно від форми власності, який не є службовою особою, завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення (ч. ч. 2, 3 ст. 358 КК України).

Досудове розслідування триває. Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Горе-лікарці загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом за корупційні діяння постане лікар Коростенської ВЛК.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині перед судом постане лікарка, яка сприяла в оформленні статусу інвалідності військовозобов`язаним"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*