Голова Комітету енергетики анонсував запровадження в українській енергосистемі кардинальних змін

Голова Комітету енергетики анонсував запровадження в українській енергосистемі кардинальних змін

З огляду на те, що енергетична система України перебуває під постійною загрозою обстрілів рф, одним з рішень цієї проблеми може стати створення мережі розподіленої генерації електроенергії. Про це заявив голова Комітету енергетики та ЖКП Андрій Герус.

За словами нардепа, така мережа має складатися з сотень малих електростанцій, що допоможе енергосистемі диверсифікувати генерацію і убезпечити енергетичні об’єкти від масштабних пошкоджень.

“Звісно, 5-10 великих електростанцій є легкими цілями для ворога. Коли в нас будуть сотні малих електростанцій, то ці обʼєкти обстрілювати ракетами буде практично нереально”,

― зазначив Герус.

Наразі робота з впровадження даної ідеї вже розпочата. Встановлюється багато сонячних та газових електростанцій. При цьому малі електростанції розміщують на невеликій відстані від споживача, забезпечуючи електроенергією об’єкти комунальної інфраструктури, бюджетні установи, організації та окремі будинки.

Будьте першим, хто прокоментував "Голова Комітету енергетики анонсував запровадження в українській енергосистемі кардинальних змін"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*