На Житомирщині перед судом постане прихильник «руского міра», який закликав до повалення конституційного ладу в Україні

На Житомирщині перед судом постане прихильник «руского міра», який закликав до повалення конституційного ладу в Україні

На Житомирщині судитимуть прихильника комунізму та «руского міра», якого СБУ викрила на публічних закликах до повалення конституційного ладу в Україні

На Житомирщині співробітники Служби безпеки викрили чергового прихильника комунізму та «руского міра», який займався інформаційно-підривною діяльністю у соціальних мережах та закликав до повалення конституційного ладу в Україні.

Ним вивився коростенець – працівник служби економічної безпеки української національної компанії паливно-енергетичного комплексу.

Фігурант був активним учасником проросійських груп у заборонених в Україні «Однокласниках», звідти й позичав для поширення деструктивний пропагандистський контент.

Матеріали у підтримку президента росії путіна, пости-прославляння «асвабадітєлєй»-вояків окупаційної армії та публікації зі спробами дискредитувати західних партнерів нашої держави регулярно з’являлися на персональній сторінці зловмисника.

Крім того, він поширював у мережі заборонену в Україні радянську й комуністичну символіку та маніпулятивні лозунги, які рф традиційно використовує для ведення інформаційної війни проти нашої держави. У них, серед іншого, містилися також заклики до українського народу до повстання для повалення і захоплення діючої легітимної влади у нашій державі.

Ініційована спецслужбою експертиза підтвердила протиправний характер публікацій зловмисника.

В результаті обшуку за місцем його проживання правоохоронці вилучили мобільний термінал, який він використовував у протиправній діяльності.

Днями фігуранту було оголошено про підозру за:

  • ч.2 ст.109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади),
  • ч.ч.1 та 2 ст.436-1 (поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів),
  • ч.ч.2 та 3 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт разом із матеріалами справи скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом постане фанатка путіна, яка виправдовувала вбивства українців.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині перед судом постане прихильник «руского міра», який закликав до повалення конституційного ладу в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*