В одному з житомирських ліцеїв для старшокласників створили віртуальний тир

В одному з житомирських ліцеїв для старшокласників створили віртуальний тир

В одному із житомирських ліцеїв створили унікальну платформу навчання з використанням інтерактивних технологій на уроках захисту України. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

В умовах, максимально наближених до реальних, старшокласники тут вправляються в стрільбі. Навіть зброя зовні та за вагою відповідає бойовій. Єдина відмінність – автомат стріляє лазерним променем.

Формат віртуального тиру дає можливість якісно провести заняття з вогневої підготовки. Причому навичкам стрільби тут навчаються як хлопці, так і дівчата. Окрім того, інтерактивний комплекс має різні функції та режими: ніч-день, зміна погодних умов тощо.

Медичну і бойову підготовку мають знати всі в нашій країні”,

— стверджує один з лііцеїстів на ім`я Назар.

Старшокласникыв тут навчають не лише прицыльный стрыльбы, а йй навичкам поводження зы зброэю: як правильно поставити приціл, як розібрати АК та іншим.

Кабінет з віртуальним тиром облаштований в укритті, площею понад тисяча кв. м. Його облаштували за кошти місцевого бюджету. Вартість такого інтерактивного обладнання — 160 тисяч грн.

Стенди з мінної безпеки облаштовані таким чином, щоб жоден небезпечний предмет дитина не могла взяти в руки і не мала потягу тримати в руках. А інтерактивний тир дає можливість практикуватись у стрільбі старшокласникам, вдосконалювати вправність швидкої та влучної стрільби в умовах, максимально наближених до реальних“.

— розповів директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.

Нагадаємо також, що у Житомирі на уроках «Захисту України» навчатимуть керуванню БПЛА та наданню домедичної допомоги.

Будьте першим, хто прокоментував "В одному з житомирських ліцеїв для старшокласників створили віртуальний тир"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*