На Житомирщині перед судом постануть аферисти, які під час реконструкції ліцею вкрали у держави понад 1,76 млн грн

Днями правоохоронці закінчили досудове розслідування оборудок з бюджетними коштами, виділеними на перебудову та утеплення освітнього закладу на Житомирщині.

Відповідно до матеріалів слідства, наприкінці 2017 року між одним з департаментів Житомирської обласної державної адміністрації та приватним підприємством було укладено договір на виконання зазначених робіт в будівлі навчального закладу на Овруччині.

При цьому відомості про обсяги та ціни використаних матеріалів, а також проведені роботи не відповідали договірній ціні у кошторисах. Більше того, підрядник передав підроблену документацію для подальшого її затвердження замовникові.

Слідство встановило, що до реалізації злочинної схеми заробітку причетні троє житомирян: 58-річний чоловік та подружжя 47 та 50 років. Вони у певні періоди часу були керівниками будівельної фірми-підрядника.

Також було доведено причетність до службової недбалості й посадовця обласної держадміністації, 44-річного житомирянина, який виступав у ролі замовника. Службовець не забезпечив належного здійснення технічного нагляду на об’єкті будівництва та підписав документацію, наказавши провести остаточні розрахунки з підрядником.

В результаті реалізації шахрайської схеми державі було завдано збитків на понад 1, 76 млн гривень.

Усім трьом комерсантам інкриміновано заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем (ст. 191 КК України) та службове підроблення (ст. 366 КК України). Посадовцю ж – службову недбалість (ст. 367 КК України).

Відтак причетним загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом постануть четверо аграріїв, які незаконно заволоділи 15 мільйонами гривень бюджетних коштів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині перед судом постануть аферисти, які під час реконструкції ліцею вкрали у держави понад 1,76 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*