В Україні припинили діяльність секти «АЛЛАТРА», яка діяла в інтересах росії

Нацполіція спільно з СБУ провели 74 обшуки та припинили діяльність 20-ти осередків злочинного угрупування під назвою «АЛЛАТРА». Ця організація діяла в інтересах росії.

Члени угруповання публічно просували ідеї створення «союзу слов’янських народів» і «миру будь-якою ціною», а також поширювали інші прокремлівські пропагандистські послання. В аудіозаписах приватних розмов їхніх керівників, обговорювалася необхідність здійснення ракетних ударів проти цивільних громадян та об’єктів на заході України з метою придушити сопротив українців під час війни.

Для поширення прихованої проросійської пропаганди, учасники використовували телебачення, радіо та соціальні мережі, де вони мали понад півмільйона підписників. Це дозволило організаторам дистанційно керувати аудиторією з однієї з країн Європейського союзу, куди вони виїхали навесні 2022 року, використовуючи підроблені документи про зняття з військового обліку. Протягом цього часу керівники «АЛЛАТРА» встигли створити філії в росії, білорусі та декількох країнах Європи і Азії.

Під час обшуків в офісах та місцях проживання членів організації в різних областях України, включаючи Київську, Харківську, Кіровоградську, Сумську, Дніпропетровську, Львівську, Волинську та інші, було виявлено докази незаконної діяльності фігурантів, включаючи документи, російську пропагандистську літературу, окультну символіку, портрети путіна, російську валюту і зброю.

Злочинцям загрожує покарання до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або довічне позбавлення волі. Триває розслідування щодо встановлення всіх активних учасників злочинної організації – за попередніми даними, їхня кількість може сягати близько п’ятдесяти осіб.

Нагадаємо, кіберполіція разом з іноземними колегами викрила транснаціональне хакерське угруповання.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні припинили діяльність секти «АЛЛАТРА», яка діяла в інтересах росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*