На Житомирщині підліток заради розваги зламував акаунти вчителів та булив їх на навчальних веб-платформах

Првоохоронці Житомирщини розслідують адміністративну справу щодо булінгу педагогів одного з навчальних закладів Житомирської ОТГ.

Інформація про систематичне цькування в Інтернеті надійшла до поліції від вчителів загальноосвітнього закладу. За їх словами, невідома особа скористалася їх особистими аккаунтами на навчальній веб-платформі і від їх імені оприлюднювала образливі коментарі стосовно колег. Вказане дійшло і до керівника навчального закладу, але директор не відреагував на ситуацію, адже не вбачав потреби проінформувати поліцейських.

Деякй час педагог, який був адміністратором платформи, видаляв коментарі, але згодом їх ставало все більше і більше. Зрештою йому вдалося перевірити інформацію, де публікувалося цькування, і передати ці відомості правоохоронцям.

Викритим у булінгу відносно вчителів виявився 15-річний учень цього ж навчального закладу. Як було втановлено, він зламував окремі акаунти і таким чином розважався. 

24 лютого з підлітком спілкувалися ювенали.

Згідно вказаного факту відкрито адміністративне провадження.

Нагадаємо, що у райцентрі Житомирщини студентка наковталася пігулок і померла.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині підліток заради розваги зламував акаунти вчителів та булив їх на навчальних веб-платформах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*