На Житомирщині поліція розшукує викраденого Леніна | Times ZT

На Житомирщині поліція розшукує викраденого Леніна

У Ружині вкрали пам’ятник Леніну заввишки чотири метри, виготовленого з бронзи. Про це повідомив у Фейсбук перший заступник Ружинського сільського голови Віталій Березовенко.

Віталій Березовенко розповів, що пам’ятник заввишки чотири метри був виготовлений ще у 1990 році на замовлення тодішньої влади, але його так і не встановили. Деякий час його зберігала якась організація, потім тодішня міліція. А згодом він опинився на закинутому дворі на території Рибгоспу Житомирського ТДВ у Ружині. 

«Ще у листопаді минулого року він точно був на місці, що встановлено Актом інвентаризації. А тут раптом вчора телефонують і кажуть: а перевірте-но пам’ятник, є великі сумніви, що він досі там. Приїжджаємо і… Від пам’ятника і слід зник. Точніше — слід якраз і залишився — відбитки того, як Леніна тягнули по двору, а потім, очевидно, завантажили на авто і вивезли у невідомому напрямку. Звісно — ніхто нічого не бачив і не чув, хоча територія охоронювана і пройти на неї непоміченим складно, не те, що проїхати вантажівкою», — пише Віталій Березовенко.

Зараз правоохоронці шукають зниклого Леніна, адже він виготовлений з бронзи, тож має значну вартість. 

«Хтось скаже: то і що? Ну і Слава Богу, що комуністичний ідол зник. Як зникнення ідола — дійсно добре. Але у тому ідолі — три з половиною тонни бронзи. І він, вартістю понад 17 тисяч гривень, досі перебуває на балансі селищної ради. Хоч реальна його вартість, як брухту, лому — починається від 100 грн/кг. Тобто, фактична вартість, як брухту, починається десь від 350 тисяч гривень», — повідомив Березовенко.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині поліція розшукує викраденого Леніна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*