Директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Миколу Суслика відсторонили від роботи

Директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Миколу Суслика, якого затримали на хабарі, відсторонили від роботи на два місяці. Про це повідомив прес-секретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник:

«На основі отриманої ухвали Подільського районного суду міста Києва директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Миколу Суслика відсторонено від посади на період проведення слідчих дій на строк 2 місяці — до 22 березня 2021 року. На час відсторонення від посади директора департаменту, тимчасово покладено виконання його обов’язків на заступника начальника відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню Юрія Павлюка, терміном від 26 січня до 22 березня. Відповідні розпорядження будуть оприлюднені протягом доби на сайті Житомирської ОДА».

Нагадаємо, що Житомирського чиновника, якого спіймали на хабарі, відпустили з ізолятора під заставу у 125 тис грн. Його підозрюють в отриманні «відкату» на кисневе обладнання в розмірі 123 тис грн. Як голова Житомирської ОДА прокоментував затримання директора департаменту охорони здоров’я Миколи Суслика.

Будьте першим, хто прокоментував "Директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Миколу Суслика відсторонили від роботи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*