Житомирського чиновника, якого спіймали на хабарі, відпустили з ізолятора під заставу у 125 тис грн

Нещодавно, 25 січня, із слідчого ізолятора звільнили директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА. За це напередодні, 22 січня, він заплатив заставу у розмірі 125 тисяч гривень. Рішенням суду Миколу Суслика також було відсторонено від обов’язків на посаді. 

Про це повідомила прес секретарка Київської прокуратури Надія Максимець, зазначає Суспільне:

«Прокуратура звернулася до суду з двома клопотаннями, — говорить Надія Максимець. — Перше стосувалося обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із заставою. Суд це клопотання задовольнив і обрав відповідний запобіжний захід із альтернативою внесення застави у сумі 125 тисяч гривень. На сьогодні (26 січня — ред.), як нам стало відомо, вказана застава внесена. Крім того, до суду було внесено клопотання про відсторонення його від посади. Це клопотання судом також було задоволено».

Контроль над дотриманням обмежень чиновника здійснює поліція. 

Речниця Нацполіції області Алла Ващенко повідомила, що обрання запобіжного заходу і контроль його виконання передається судом до органу поліції за місцем проживання особи:

«Механізм вступає в дію після надходження відповідного рішення суду. Саме рішення вступає в дію після того, як була внесена застава, а особа, яка вносила заставу, звертається до установи, де особа утримується. Є спеціальні документи, які при цьому надаються. Після внесення застави особа звільняється з-під варти. Але можливість внесення застави не виключає певних встановлених відносно особи обмежень — зобов’язання з’являтися за першим викликом слідчого, не залишати помешкання впродовж визначеного часу, постійно перебувати за місцем проживання. Усе це визначається судовим рішенням».

Нагадуємо, що 21 січня у Житомирі за хабар затримали директора департаменту охорони здоров’я ОДА Миколу Суслика.

Його підозрюють в отриманні “відкату” на кисневе обладнання в розмірі 123 тис грн.

Як голова Житомирської ОДА прокоментував затримання директора департаменту охорони здоров’я Миколи Суслика.

Чому начальника департаменту  одразу не відсторонили від виконання обов’язків.

 

 

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирського чиновника, якого спіймали на хабарі, відпустили з ізолятора під заставу у 125 тис грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*