Начальник департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик ще не відсторонений від виконання обов’язків

Начальник департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик буде відсторонений від виконання своїх обов’язків після відповідного рішення суду.

Про це повідомив сьогодні, 25 січня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко:

“Дійсно, на минулому тижні відбулося затримання начальника департаменту охорони здоров’я Миколи Петровича Суслика під час отримання неправомірної вигоди в розмірі 120 тисяч гривень.  Найближчими днями відбудеться судове засідання, де буде прийнято рішення про відсторонення Миколи Петровича Суслика від займаної посади на термін здійснення досудового розслідування.

На даний момент згідно функціональних обов’’язків департаментом охорони здоров’я керує заступник. Разом з тим після прийняття рішення про відсторонення Миколи Суслика від займаної посади, буде прийняте рішення про покладання виконання обов’язків начальника департаменту охорони здоров’я на когось із співробітників департаменту”.

Крім того, голова ОДА повідомив, що збирається звертатись до Держаудитслужби з вимогою перевірки використання всіх ковідних коштів комунальними некомерційними підприємствами, куди скеровувалася відповідна субвенція.

“Хочу сказати, що закон один для всіх. Як до фахівця, до Суслика Миколи Петровича в мене не було жодних нарікань. Разом з тим, факт, який було задокументовано співробітниками Служби Безпеки України свідчить про те, що, не дивлячись на посади, всі рівні перед законом. За коментарями будь яких інших дій правоохоронців потрібно звертатися до прес служби СБУ, ми не можемо повідомити більше деталей, аніж це зробить прес служба”, – прокоментував останні події Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що 21 січня начальника Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА було затримано під час отримання хабара.

Чиновника підозрюють в отриманні “відкату” за придбання кисневого обладнання.

Будьте першим, хто прокоментував "Начальник департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик ще не відсторонений від виконання обов’язків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*