На Житомирщині правоохоронці виявили двох громадян рф, які незаконно перебували в Україні

У червні фахівці міграційної поліції виявили на Звягельщині двох громадян рф, які проживали в Україні незаконно. Зокрема, в одному з сіл району мешкав 59-річний чоловік, який народився у цьому населеному пункті. Однак чоловік отримав громадянство іншої країни та законних підстав для перебування на території України не мав. Разом з ним проживала й 47-річна громадянка росії.

Правоохоронці притягнули обох до адміністративної відповідальності за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) КУпАП. Однак, не зважаючи на попередження про необхідність повернення у країну походження, подружжя цієї вимоги не виконало.

Відтак було вирішено подати клопотання про їх примусове видворення з країни. Днями правоохоронці доставили порушників до міжнародного пункту пропуску «Могилів-Подільський», звідки іноземці покинули територію України.

Нагадаємо також, що є відомості щодо співпраці Житомирської митниці з громадянами рф.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині правоохоронці виявили двох громадян рф, які незаконно перебували в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*