Неочікувано! Житомирська митниця співпрацює з громадянами рф

Приміщення та територія, де розташований Центральний пост  Житомирської митниці, ймовірно, належить підприємству, кінцевими бенефіціарами якого є громадяни росії.

Ймовірно – бо через воєнний стан в Україні доступ до реєстрів власників нерухомості та кадастрових карт обмежений. Мабуть, саме тому цей факт досі не зацікавив ні СБУ, ні прокуратуру. Проте, інформація, яку журналісти Times.ZT отримали з відкритих джерел, свідчить про те, що Житомирська митниця, хоч і опосередковано, все ж пов’язана з громадянами країни, яка зараз нищить наші міста та села.

Отже, Центральний пост Житомирської митниці розташований  в селі Оліївка під Житомиром на вулиці Садовій, 4. Власником, а точніше орендарем  земельної ділянки  11,4783 га з кадастровим номером 1822085600:08:001:1478 є ТОВ “Волинська меблева компанія”, зареєстрована в місті Нововолинську на Волині і за “дивним” збігом обставин єдина земельна ділянка, до якої вона має відношення на Житомирщині, якраз і розташована в Оліївці. 

Згідно даних порталу YouControl, одним з кінцевих  бенефіціарів ТОВ “ВМК Україна” є  ТОВ “Гербор-Холдінг”, який власне й належить громадянам росії – Гершону Валерію Миколайовичу, Гершону Кирилу Валерійовичу, Гершону Євгенії Валеріївни та Коршуновій Яні Валеріївні, які фізично знаходяться на території країни агресора.

В березні цього року Валерій Гершон намагався відчужити своє майно в Україні на користь інших осіб, всупереч постанові Кабінету Міністрів України № 187 від 03.03.2022 року «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації»

Відеоспостереження, контроль доступу на Центральному митному пості Житомирської митниці забезпечується власником майна – ТОВ “ВМК-Україна”, що цілком ймовірно може служити джерелом витоку інформації про озброєння, переміщення військової техніки, гуманітарної та іншої допомоги через митну територію України безпосередньо до ворожої країни. 

До речі, за цією ж адресою в Оліївці зареєстровано ще 12 юридичних осіб, і серед них – Митний пост “Житомир” Київської митниці держмитслужби.

В жовтні минулого року СБУ повідомила про викриття масштабної корупційної схеми на митному пості Житомир Центральний. Тоді йшлося лише про гроші.

Ще по темі

У розтраті палива майже на 3 млн грн викрито ще одного бердичівського посадовця

На Житомирщині викрили «бізнесменів» що заробляли на авто для ЗСУ 

Будьте першим, хто прокоментував "Неочікувано! Житомирська митниця співпрацює з громадянами рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*