На газопроводах “Північний потік-1” та “Північний потік-2” стався масовий витік газу

Сьогодні, 27 вересня, оператор російського газопроводу Північний потік заявив про безпрецедентний характер одночасного руйнування трьох ниток газопроводу в Балтійському морі. Причина руйнувань наразі невідома. Водночас у кремлі, за традицією, шукають шляхи, як звинуватити українців.

Падіння тиску газу на двох нитках газопроводу першими зафіксували данці у винятковій економічній зоні Данії в ніч на 26 вересня. Згодом з’ясувалося, що причиною витоку є руйнування газопроводу.

Нині навколо зон витоків встановлені 5-мильні зони заборони для судноплавства. Водночас німецька організація із захисту довкілля Deutsche Umwelthilfe, стверджує, що витік не позначиться на екології в Балтійському морі, оскільки природний газ частково розчинний у воді і не є токсичним.

Витоки газу в Європі вже назвали відвертою диверсією та терористичним актом росії. А прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький пов’язав їх з наступними кроками ескалації ситуації в Україні з боку росії. При цьому на самій росії витоки газу назвали “дуже тривожними новинами”, а “Газпром” взагалі відмовився від коментарів.

Нагадаємо, що в Сенаті США представили законопроект про визнання росії країною-спонсором тероризму.

Будьте першим, хто прокоментував "На газопроводах “Північний потік-1” та “Північний потік-2” стався масовий витік газу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*