На Житомирщині продовжує зростати захворюваність на коронавірус | Times ZT

На Житомирщині продовжує зростати захворюваність на коронавірус

Захворюваність COVID-19 в Житомирській області щотижня продовжує зростати. Так, зокрема, за останній тиждень на Житомирщині зареєстровано 2175 нових випадків. Рівень захворюваності зріс на 68% порівняно з поперенім тижнем.

Загалом, станом на 19 вересня, кількість активних хворих коронавірусом становить 3197 осіб.

Спалахи захворюваності реєструвались по всій території області. Найвищі рівні захворюваності спостерігаються в місті Бердичеві та Андрушівському районі. Майже серед лідерів також Бердичівський, Ємільчинський, Коростишівський, Олевський, Попільнянський, Житомирський райони та саме місто Житомир. 

Загалом по Україні, за інформацією ДУ «ЦГЗ МОЗ України», за минулий тиждень в порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на ковід зросла на 53,7%.

Зазначимо також, що Міністерство охорони здоров’я дозволило друге бустерне щеплення проти коронавірусу COVID-19 для всіх українців. Щоправда при цьому Україна відмовилася від постачань вакцин проти коронавірусу виробників AstraZeneca та Moderna. Наразі для щеплень доступні лише вакцини CoronaVac, Janssen і Comirnaty. 

Загалом же у світі поступово забувають про коронавірус. Так, наприклад, Президент США Джо Байден взагалі заявив, що у США пандемія коронавірусу завершилася.

Нагадаємо також, що у Житомирі з початку весни вже зафіксовано перший летальний випадок від коронавірусної хвороби.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині продовжує зростати захворюваність на коронавірус"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*