На Житомирщині прокурори протидіють втягненню неповнолітніх у протиправну інтернет-діяльність

На Житомирщині прокурори протидіють втягненню неповнолітніх у протиправну інтернет-діяльність

На Житомирщині ювенальні прокурори активно займаються просвітницькою роботою серед школярів, роз’яснюючи їм ризики, пов’язані з використанням інтернету, та основні правила цифрової безпеки. Ця діяльність стає особливо важливою у сучасних умовах, коли інтернет може стати платформою для залучення підлітків до злочинної діяльності.

Прокурор відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Житомирської обласної прокуратури Людмила Кучер та інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Житомирській області Департаменту кіберполіції Нацполіції України Марія Салига зазначили, що підлітки можуть бути втягнуті у шахрайства, розповсюдження наркотичних засобів та інші злочини. Соціальні мережі також становлять загрозу, оскільки діти можуть стати жертвами сексуального насильства, не маючи можливості розпізнати справжню особистість співрозмовника.

В умовах збройної агресії рф проти України, противник активно використовує інтернет-месенджери, залучаючи дітей до протиправної діяльності, наприклад, до фотофіксації розташування військових об’єктів, що може бути здійснено у вигляді гри або за фінансову винагороду.

Щоб попередити негативні прояви у підлітковому середовищі, відвідали близько 100 навчальних закладів та залучили 4000 учнів і студентів. Неповнолітнім пояснили правила безпечної поведінки в інтернеті, як розпізнавати та уникати небезпечного контенту, а також розповіли про кримінальну відповідальність за протиправну поведінку. Дітям також надали контакти правоохоронних органів, до яких вони можуть звернутися у разі потреби.

Нагадаємо, СБУ викрила ділків, які продавали ухилянтам «консульські» посвідчення для втечі за кордон.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині прокурори протидіють втягненню неповнолітніх у протиправну інтернет-діяльність"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*