Кабмін змінив порядок бронювання працівників підприємств, які надають ІТ-послуги

Кабмін змінив порядок бронювання працівників підприємств, які надають ІТ-послуги

Відтепер працівники підприємств, які надають електронні комунікаційні послуги або послуги доступу до електронних комунікаційних мереж та їх інфраструктури, що визначені Мінцифри критично важливими у сфері цифровізації, підлягають бронюванню незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності. Відповідні зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану вніс 14 травня Кабінет Міністрів.

Отож, згідно з нововведеннями підприємства, які надають електронні комунікаційні послуги та/або послуги доступу до електронних комунікаційних мереж та їх інфраструктури можуть подавати списки претендентів на бронювання до Мінцифри. Щоправда лише за умови, що такі підприємства здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб військових формувань.

При цьому до вказаних підприємств навіть не застосовується норма про те, що кількість військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню, повинна становити 50% відсотків кількості військовозобов’язаних підприємства.

Схоже, після вчорашнього обурення українців щодо бронювання працівників букмекерської контори Favbet, за ігровим бізнесом вирішили остаточно закріпити можливість уникнути перебоїв у роботі через мобілізацію.

Нагадаємо, що вчора ввечері після хейту українців у соцмережах, працівників Favbet раптово назвали частиною українського кібервійська, яке задіяно в розробці технологій для підвищення обороноздатності.

Нагадаємо також, що напередодні у Кабміні анонсували справедливе бронювання від мобілізації.

Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін змінив порядок бронювання працівників підприємств, які надають ІТ-послуги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*