На Житомирщині прислужник монастиря УПЦ (МП) закликав до захоплення Києва

На Житомирщині СБУ викрила прислужника Спасо-Покровського жіночого монастиря УПЦ (МП) на закликах до захоплення Києва.

На початку війни чоловік приєднався до прокремлівської Телеграм-спільноти «русская весна». Відтоді він публічно підтримав російських загарбників та виправдовував їхні воєнні злочини. Окрім того, активно оприлюднював схвальні коментарі щодо ворожих ракетних ударів по українських містах. Особливо «відзначав» повітряні атаки на об’єкти енергетики та соціальні установи, зокрема школи та лікарні.

У своїх дописах зловмисник популяризував рашистів, займався дискредитацією підрозділів Сил оборони та агітував громадян не вступати до лав українських захисників.

Усі виявлені матеріали фахівці СБУ передали на комплексну судову психолого-лінгвістичну експертизу. За висновками експертів, задокументовані «публікації» загрожують державній безпеці України.

Відтак щодо “релігійного” поплічника рашистів правоохоронці відкрили кримінальну справу за про за ч. 1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників). Фігуранту оголошено про підозру. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо також, що днями на лаві підсудних опинився митрополит Вінницької єпархії УПЦ (МП).

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині прислужник монастиря УПЦ (МП) закликав до захоплення Києва"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*