На Житомирщині СБУ викрила агента воєнної розвідки рф | Times ZT

На Житомирщині СБУ викрила агента воєнної розвідки рф

Контррозвідка СБУ провела багатоходову спецоперацію на Житомирщині, в ході якої затримала агента головного управління генерального штабу зс рф.

Зловмисник надавав своєму російському куратору дані у вигляді карти з прив‘язкою до місцевості щодо розташування військових об’єктів Збройних Сил України та підприємства-виробника оборонної продукції на території регіону. Отриману інформацію агресори планували використати для проведення масованих ракетних ударів по стратегічно важливій інфраструктурі.

Крім того, в разі окупації регіону ворожий агент планував вступити до лав так званих «розстрільних груп» для катування і вбивства місцевих жителів.

Встановлено, що зрадником є житель Коростеня, який раніше працював на одному зі стратегічно важливих заводів. У поле зору російських спецслужб потрапив через свою проросійську позицію у заборонених в Україні соцмережах.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили зловмиснику про підозру у державній зраді, вчинену в умовах воєнного стану. Йому загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, перевозили чоловіків за кордон: на Житомирщині СБУ викрила незаконну схему.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині СБУ викрила агента воєнної розвідки рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*