На Житомирщині СБУ викрило схему, за допомогою якої ділки “наварили” 12 млн грн на кредитах аграріям

Фахівцям СБУ вдалося припинити діяльність злочинного угрупування, яке “обслуговувало” великих сільгоспвиробників з декількох регіонів України.

Під час розслідування справи правоохоронцям вдалося встановити, що організатором групи є столичний підприємець.  Бізнесмен тривалий час займався реалізацією пального. Чоловіку вдалося оформити кілька фейкових фірм та, заручившись допомогою фізосіб, торгувати пальним за готівку. При цьому, згідно офіційних даних, продукція нібито ззнаходилася на нафтобазі комерсанта в одному з районів Житомирщини, що дозволило злодію штучно відображати у документах наявність залишків пального.

Опісля бухгалтерія виготовляла документи для фіктивного продажу пального клієнтам цього центру. За допомогою напрацьованої схеми “покупці” мали змогу протиправно мінімізувати сплату податків до держбюджету, адже згідно документів, пальне продавали за завищеними цінами, що суттєво збільшувало витрати аграріїв на вирощування та збір сільгосподарської продукції.

У УСБУ зазначають, що клієнтська база складалася з великих приватних та державних агропромислових підприємств.

За попередніми підрахунками спеціалістів лише з 2019 року фігурантам вдалося “заробити” більше 12 мільйонів гривень  лише за “допомогу” у формуванні аграріям незаконного податкового кредиту.

Під час обшуків було вилучено оргтехніку зі сформованими документами, первинну бухгалтерську документацію та чорнові записи ділків.

Наразі триває досудове розслідування та готується клопотання до суду.

Нагадаємо, як на Житомирському бронетанковому заводі розкрито схему з “ремонтом” на мільйони гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині СБУ викрило схему, за допомогою якої ділки “наварили” 12 млн грн на кредитах аграріям"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*