IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

На Житомирщині стабілізуються показники з COVID-19

o 1e5erbuka1e9bfnv1ftcoha19fg4m 777x437 - На Житомирщині стабілізуються показники з COVID-19

Кількість хворих та зайнятих ліжко місць у медзакладах через ковід зменшилась. Про це свідчать статистичні дані, які сьогодні, 7 грудня, повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик. Зокрема показник захворюваності нижчий, ніж в Україні, в той же час кількість протестлваного населення на 100 тис осіб більша. 

 

«За статистикою з березня місяця ми втратили вже 535 жителів області. На жаль медичні працівники не можуть впоратись, маючи на сьогодні абсолютні можливості медикаментозного забезпечення для того, щоб побороти дане захворювання. У нас дійсно є зниження захворюваності і не тільки по цифрах, а й по викликах на екстрену медичну допомогу. Зменшилася кількість госпіталізації та пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні — до 718», — розповів Микола Суслик.

 

Він також зазначив, що станом на сьогодні від початку епідемії серед захворівших 1224 медичних працівника та 1215 дітей:

«Добре, що сьогодні серед дітей немає важких і діти переносять це захворювання набагато легше, але є теж складні випадки, де лікарі стараються й відвойовують кожного маленького пацієнта в цієї грізної хвороби».

 

284 пацієнта знаходяться на кисневій підтримці. В палатах інтенсивної терапії 20 пацієнтів, які потребують штучної вентиляції легень.

 

«Ми маємо зниження захворюваності від 602 на 100 тис населення до 482 випадків захворюваності. Це нижчий показник, ніж по Україні, який сягає 495 на 100 тис населення. Охоплення населення по тестуванню у нас вище, ніж по Україні −155. Сьогодні знизилась завантаженість ліжок до 38%, а по Україні цей показник складає 46,7%», — зазначив начальник управління охорони здоров’я.

 

Він також пояснив, що такі результати — це, в першу чергу, свідомість наших громадян та дотримання протиепідемічних заходів.

 Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині стабілізуються показники з COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*