HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

«Ніколи не думав, що це така страшна хвороба»: заступник голови Житомирської ОДА розповів, як боровся з COVID-19

DSC 0967 1024x680 1 777x437 - «Ніколи не думав, що це така страшна хвороба»: заступник голови Житомирської ОДА розповів, як боровся з COVID-19

Заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський розповів про свій досвід боротьби з коронавірусом :

«На власному прикладі дізнався наскільки це страшна хвороба. Два тижні тому я вийшов на роботу. Близько місяця хворів. Знаходився в нашій лікарні № 1, інфекційне відділення. Хочу відразу зняти питання про те, що жителі, які знаходяться в лікарні, за щось платять. З власного досвіду можу сказати, що лікарня була усім забезпечена, лікування було за протоколом, забезпечене безкоштовно державою. Що стосується самої хвороби… Повірте, ніколи не думав, що це настільки страшна хвороба. Як уже розказали лікарі, це не просто хвороба, яка шкодить організму, вона викликає ще й зовсім інші аутоімунні процеси. Коли власний організм чомусь виробляє антитіла, які самі атакують свій же організм. Причому воно впливає не тільки на легені, а й на серце, нервову систему. Двобічне запалення легень утворилося буквально за 6 днів. При тому, що ви лежите з температурою 37-37.6. Ще кілька днів, і був би смертельний фінал». 

Віктор Градівський каже, що навіть після того, як виписали з лікарні, доводиться боротися з наслідками хвороби:

«Потім одужати не дуже просто. Мені 37 років, і в минулу суботу мені вперше перестало боліти серце. Просто вдихнути повітря на повні груди ви не можете. Це вже після того, як вас виписали з лікарні, і пройшло 3 тижні. Тому, будьте обрежені. При тому, я і мої знайомі, проаналізувавши, зрозуміли, що зараження ми отримали від людей, які легко переносять, і не дотримуються правил карантину. Вони приходять на роботу, думають, що в них нежить чи, може й знають, що в них коронавірус, і думають, що нічого тут страшного немає. Я звертаюсь до вас усіх, бережіть життя власне та інших людей».

 

 Будьте першим, хто прокоментував "«Ніколи не думав, що це така страшна хвороба»: заступник голови Житомирської ОДА розповів, як боровся з COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*