На Житомирщині студентів медвузів залучатимуть до боротьби з короною

З початком епідемії COVID-19 на Житомирщині інфікувалось та захворіло на коронавірус 574 медичних працівника. В активній фазі хвороби на сьогоднішні ще перебуває 60 медиків. 

Про це 2 листопада розповів виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський. 

 

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко додав, що крім інфекціоністів, на Житомирщині бракує анестезіологів та середнього медичного персоналу:

«Ми в дійсності зараз розглядаємо підключення студентів-випускників наших медичних вишів для того, щоб розвантажити лікарів».

 

Виконуючий обов’язки начальника управління також пояснив, що лише одиниці студентів та викладачів медичних навчальних закладів почали залучати до роботи в лікарнях, тому що надавати допомогу можуть тільки кваліфіковані медпрацівники. Студенти зможуть працювати медиками та виконувати обов’язки середнього медичного персоналу.

«Кваліфікованих студентів в нас дуже мало і з ними керівництво управління охорони здоров’я веде навчання й пермовини», — пояснив Сергій Березовський.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині студентів медвузів залучатимуть до боротьби з короною"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*