Від сьогодні на Житомирщині набуло чинності нове карантинне зонування

П`ять міст та 13 районів Житомирської області потрапили до “червоної зони”. 

Рішення щодо зміни рівнів епідемнебезпеки розповсюдження коронавірусу затвердили під час засідання Держкомісії з питань ТЕБ та НС, – повыдомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на Кабінет міністрів.

Так, враховуючи ситуацію, яка наразі спостерігається в Житомирській області, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення нового розподілу, який набув чинності вже з 00:00 години сьогоднішнього дня.

Відтак, на Житомирщині “червоний” рівень встановили у містах Житомирі, Бердичеві, Коростені, Малині та Новограді-Волинському. А також у таких районах: Андрушівському, Бердичівському, Ємільчинському, Житомирському, Коростишівському, Лугинському, Любарському, Народицькому, Овруцькому, Попільнянському, Романівському, Черняхівському та Чуднівському.

“Помаранчевий” рівень вже з понеділка буде діяти у Баранівському, Брусилівському, Коростенському, Малинському, Новоград-Волинському, Олевському, Пулинському, Радомишльському, Ружинському та Хорошівському районах.

Детальніше на карті:

Нагадаємо, що на Житомирщині майже 400 випадків інфікування коронавірусом за добу.


Будьте першим, хто прокоментував "Від сьогодні на Житомирщині набуло чинності нове карантинне зонування"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*