На Житомирщині суд повернув громаді з незаконної оренди 330 га землі

На Житомирщині суд повернув громаді з незаконної оренди 330 га землі

На Житомирзщині суд повернув громаді з незаконної оренди 330 га землі вартістю 72 млн грн. Ппро це повідомила прес-служба Житомирської обласної прокуратури.

За позовом Коростишівської окружної прокуратури визнано недійсними договори оренди 330 га землі та зобов’язано фермерські господарства повернути її до комунальної власності Брусилівської об’єднаної територіальної громади,

– йдеться у повідомленні.

Зокрема, мова йде про землю, яку, за рішенням Брусилівської селищної ради, у лютому 2020 року було передано жителю Житомирського району. Він одноосібно набув права користування протягом 10 років трьома ділянками землі, розташованими за межами сіл Биків та Озера Брусилівської ОТГ.

Згодом чоловік передав угіддя в суборенду трьом фермерським господарствам, засновником та керівником яких був сам. Однак значний масив землі вартістю 72 млн грн був переданий незаконно, без проведення конкурсу, а відтак даним фактом зацікавилася прокуратура.

Позицію Коростишівської окружної прокуратури днями підтримав Господарський суд Житомирської області та зобов’язав користувачів повернути землю до комунальної власності.

Нагадаємо також, що на Олевщині завдяки втручанню прокуратури громаді повернуто з незаконної оренди майже 400 га землі.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині суд повернув громаді з незаконної оренди 330 га землі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*