ІДІЛ анонсував нові теракти на росії

ІДІЛ анонсував нові теракти на росії

Сьогодні, 25 березня, представики Ісламської держави провінції Хорасан анонсували новий теракт на росії.

Звернення ІДІЛівців до рашистського диктатора та росіян опублікували іранські ЗМІ.  Воно з`явилося після появи у рашистських пабліках відео з катуваннями бойовиків, які влаштували теракт у московському Крокус Сіті Холі.

Всім диким росіянам, зокрема Путіну! Остерігайтеся! Не думайте, що в нас нема можливості відімстити вам за наших полонених братів… Ми завдамо вам такого удару в голову, щоб запам’ятали усі покоління… Чекайте дуже важких, смертельних, кривавих, болючих, пекельних та руйнівних ударів. Дуже скоро!”

– йдеться у повідомленні ІДІЛ.

Нагадаємо, що у терористичному акті в концертнійзалі наразі звинувачують чотирьох таджиків: Далерджона Мірзоєва, Сайдакрамі Рачабалізоду, Шамсідін Фарідуні та Мухаммадсобера Фаїзова.

Попередньо, рашисти намагалися спочатку звинувати Україну в даному інциденті, потім вигадали історію про коридор, який нібито мала організувати для терористів українська сторона. Однак, всім зусиллям путіна перекинути провину на ГУР та СБУ завадила заява ІДІЛ, яке відразу взяло на себе відповідальність за вказаний теракт.

Будьте першим, хто прокоментував "ІДІЛ анонсував нові теракти на росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*