На Житомирщині за розбещення неповнолітньої дівчинки судитимуть священника УПЦ (МП)

На Житомирщині за розбещення неповнолітньої дівчинки судитимуть священника УПЦ (МП)

На Житомирщині священника УПЦ (МП) однієї з територіальних громад підозрюють у розбещенні неповнолітньої. Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної прокуратури.

“За процесуального керівництва ювенального прокурора Коростенської окружної прокуратури настоятелю храму повідомили про підозру у розбещенні неповнолітньої (ч.1 ст.156 КК України),”

– йдеться у повідомленні.

Попередньо, правоохоронці встановили, що розпусні дії відносно неповнолітньої восени минулого року скоїв настоятель храму, який належить до УПЦ МП.
Жертву своїх хворих фантазій він обрав не випадково. З потерпілою він був добре знайомий, адже проживав з дівчинкою в одному селі. Також він добре знав, що дитина позбавлена батьківського піклування та прожиє у сім’і піклувальників – дідуся і бабусі, яка за станом здоров’я обмежена у пересуванні. А відтак заступитися за дитину практично нема кому.

Отож, користуючись її соціальним статусом, збочинець при зустрічі на вулиці чинив тиск на неповнолітню, вимагав приходити до нього у двір. А часто, користуючись відсутністю сторонніх очевидців, вчиняв відносно дитини розпусні дії. Піссля чого давав потерпілій невелику суму грошей «на морозиво».

Найближчим часом збочинець у рясі предстане перед судом. А поки вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом постане росіянин, який розбещував малолітніх та примушував до створення дитячого порно.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині за розбещення неповнолітньої дівчинки судитимуть священника УПЦ (МП)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*