На Житомирщині ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ дещо стабілізувалася

За останній тиждень, за інформацією Житомирського лабораторного центру, захворюваність в області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції майже не змінилася. Протягом вказангого періода на Житомирщині захворіло 7619 осіб, що на 20 хворих більше ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності відбулося серед дітей до 4-х років та 5-14 років. В інших вікових групах дітей та дорослого населення відмічається незначне зниження захворюваності. 

Діти становлять 61% від захворілих. Серед районів найбільша захворюваність спостерігається в Олевському, Бердичівському, Пулинському районах та в обласному центрі.. 

При цьому протягом останнього тижня захворюваність на грип та ГРВІ у Житомирі знизилась. Як серед дорослих, так і серед дітей. Госпіталізовано в міські лікарні 73 хворих, в тому числі 70 дітей.

За результатами лабораторних досліджень зразків матеріалів  проведених вірусологічною лабораторією центру контролю та профілактики хвороб за останній тиждень у 21-го хворого визначено вірус грипу А, в 1-го хворого вірус грипу В. Також, у 3-х хворих визначено аденовірус, у 1-го хворого – риновірус та у 3-х хворих метапневмовірус.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ дещо стабілізувалася"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*