На Житомирщині знову зростає захворюваність на грип та ГРВІ

За інформацією Житомирського обласного лабораторного центру, за минулий тиждень, з 12 по 18 грудня, в області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7591 особа,. За тиждень захворюваність зросла на 27%. При цьому зросла захворюваність як серед дітей, так і серед дорослого населення по всім віковим групам. Епідеміологічні показники поки нижчі середнього рівня.

Серед захворілих більшість, 59%, – діти. Минулого тижня на Житомирщині захворіло 4447 дітей, з них 144 дитини потребували госпіталізації. Летальних випадків, на щастя, не зареєстровано.

У Житомирі за вказаний період захворіло 2764 особи, що на 926 хворих більше ніж за попередній тиждень. З них – 1794 дитини, що на 466 хворих дітей більше ніж за минулий тиждень.

За результатами лабораторних досліджень зразків матеріалів, проведених вірусологічною лабораторією центру контролю та профілактики хвороб, за останній тиждень у 8-ми хворих визначено вірус грипу А.

Нагадаємо також, що Житомирщина отримала від США сучасну мобільну лабораторію для тестування на інфекційні захворювання.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині знову зростає захворюваність на грип та ГРВІ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*