Як перевірити газовий пальник на цілісність

Внаслідок постійних ворожих обстрілів об`єктів енергетичної інфраструктури та, як наслідок, постійних відключень електроенергії та теплопостачання, багато українців у побуті взялися використовувати альтернативні джерела тепла та світла. Відтак користування газовими пальниками дома стало буденнністю. Разом з тим почастішали і епізоди нещасних випадків, пов`язаних з недотриманням правил використання балончиків.

Аби уникнути витоку газу і можливих небезпечних наслідків при користуванні газовими пальниками передусім важливо перед початком використання перевіряти їх на щільність. Для цього достатньо нанести мильний розчин на підозрілу ділянку чи місця з’єднань і уважно за ними поспостерігати.

У разі, якщо ви помітили появу бульбашок, використовувати такий пальник категорично заборонено. Це несе загрозу для вашого життя!

Окрім того, аби максимально уникнути можливих загрозливих ситуацій варто купувати лише сертифіковані газові пальники у ліцензованих точках продажу та неухильно дотримуватися інструкції виробника.

Будьте першим, хто прокоментував "Як перевірити газовий пальник на цілісність"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*