На Житомирщині у 22-річної матері вилучили трьох дітей через неналежний догляд | Times ZT

На Житомирщині у 22-річної матері вилучили трьох дітей через неналежний догляд

Днями ювенальні поліцейські Новоград-Волинського райвідділу спільно із соціальною службою провели профілактичний рейд на території Баранівської територіальної громади.  Завітали і до будинку 22-річної жительки одного із сіл громади, яка вже потрапляла в поле зору через негаразди, пов’язані з доглядом за дітьми. Жінка  має на вихованні трьох неповнолітніх дівчаток, віком 3, 4 та 6 років.

За інформацією ГУНП, під час рейду правоохоронці побачили у занедбаному та холодному помешканні двох діток, які були голодними та брудними. Старша дитина знаходилась у школі. В будинку панував безлад та антисанітарія. Їжі в помешканні не було.

Усіх дітей вирішили доставити для обстеження до лікувального закладу. Після огляду медики залишили двох молодших сестричок на стаціонарному лікуванні, а 6-річну дівчинку передали під нагляд бабусі і дідусю.

Нерадиву матір дівчат вже неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за відверте нехтування батьківськими обов’язками. Цього разу правоохоронці теж оформили відповідний адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Наразі усі матеріали направлено на розгляд суду для вирішення питання доцільності перебування малечі у такій родині.

Нагадаємо, що на Житомирщині мати-пиячка примушувала доньку заробляти їй на пляшку щедрівками та посіванням.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині у 22-річної матері вилучили трьох дітей через неналежний догляд"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*