У Житомирі зросте тариф на вивезення рідких побутових відходів | Times ZT

У Житомирі зросте тариф на вивезення рідких побутових відходів

Вивезення рідких відходів, що надаються комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628» для житомирян, бюджетних станов та інших споживачів тепер зросте до 25%.  Збільшення вартості вивезення відходів спричинено кількома чинниками, зокрема зростанням заробітної плати, прожиткового мінімуму та паливно-мастильних матеріалів.

Про це сьогодні, 14 січня, повідомив начальник управління житлового господарства міської ради Андрій Гуменюк.

“Пропонуєтся погодити інвестиційну програму підприємства у сфері поводження з побутовими відходами, а саме вивезення рідких відходів на території об’єднаної Житомирської громади на 2022-23 роки, а також встановити тариф на послуги поводження з побутовими відходами, а саме вивезення рідких відходів в розмірі 246,72 м3 з ПДВ. 

Основні чинники, які вплинули на підняття тарифу – приведення до економічно обґрунтованого: останній раз тариф переглядався в січні 2018 року, з того часу пройшло чотири роки, мінімальна заробітна плата зросла більше ніж у 2 рази, зміна розміру прожиткового мінімуму на 40% і зростання вартості паливно-мастильних матеріалів більше, ніж на 20%2”, – пояснив Андрій Гменюк.

Він також зауважив, що розмір тарифу для населення зросте на 25%, на 16,3% – для бюджетних установ, на 12,1% – для інших споживачів.

“Також даним проєктом рішення по інвестиційній програмі пропонується на 2022-23 рік придбання спеціального автомобіля на  базі МАЗ.

Основні очікування від реалізації інвестиційної програми КП – це поліпшення якості надання послуг споживачам, покращення благоустрою  та санітарного стану міста, зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище, покращення культури населення у сфері поводження з побутовими відходами”, – додав начальник управління.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі зросте тариф на вивезення рідких побутових відходів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*