На Житомирщині у чоловіка, доки він спав, з рахунків зникли гроші

Днями до правоохоронці звернувся 63-річний житель с. Марківки Баранівської громади із заявою про крадіжку грошей з його рахунків. При цьому банківські картки у чоловіка були при собі. Проте з основної та кредитної карток кудись зникли понад 3,3 тисячі гривень.

В результаті слідчих дій правоохоронці з`ясували, що у середині листопада заявник гостював у односельця, де товариші вживали спиртне. Саме після цих гостин і були списані кошти з карток.

Коли правоохоронці завітали до 45-річного односельця, той визнав свою провину. Виявляється перед застіллям чоловіки скупалися у крамниці, де постраждалий розраховувався за допомогою банківської картки. Отож, коли згодом зморений алкоголем гість заснув у його будинку, господар витягнув у нього картки й телефон. З однієї з них зробив банківський переказ коштів на власний рахунок. А з іншої зняв гроші в банкоматі.

За вказаним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Спритному товаришу тепер загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

Нагадаємо також, що у Черняхові жінка знайшла в банкоматі чужу картку і пішла по магазинам витрачати гроші.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині у чоловіка, доки він спав, з рахунків зникли гроші"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*