Житомиряни разом з киянами організували всеукраїнський наркосиндикат (ВІДЕО)

19 грудня українські правоохоронці завершили масштабну спецоперацію з викриття синдикату наркоторговців. Про це повідомив начальник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Андрій Рубель.

В спецоперації, яка тривала декілька місяців, було задіяно понад 200 співробітників поліції, прокуратури та ДБР. У результаті проведення комплексу оперативних заходів правоохоронцям вдалося задокументувати протиправну діяльність учасників «синдикату», встановити місця виготовлення наркотиків, простежити мережу та канали їхнього збуту.

За попередніми даними, організували наркобізнес четверо мешканців різних регіонів. При цьому всі учасники «синдикату» з різних регіонів задля убезпечення себе майже не контактували один з одним.

Нарколабораторію “бізнесмени” організували у підвальному приміщенні приватного будинку на околиці одного із сіл Ужгородського району. Щотижня наркоторгівці отримували звідки до 25 кг нового «товару» на 40 млн грн.

Збували наркотики та психотропи у обласних та найбільших районних центрах України. Продаж «товару», прийом та оплати замовлень здійснювали через закритий канал у месенджері, де пропонували широкий асортимент заборонених засобів і речовин.

Окрім того, наркосиндикат мав декілька пунктів зберігання прекурсорів та готової продукції, які доставлялися до лабораторії та дилерів поштовим зв’язком. Закупкою прекурсорів займалися п’ять осіб – мешканці Житомира та Києва. Надалі ділки збували «товар» великими партіями дилерам, а ті вже вроздріб за допомогою так званої системи «закладок».

«Для належного контролю, функціонування та безпеки діяльності злочинної організації існувала чітка ієрархія та розподіл ролей: контроль за функціонуванням лабораторії, її охорона, «хіміки», «фінансисти», обслуговування «інтернет-магазину», доставка продукції до місць зберігання, «кур’єри», «закладчики» тощо. Загалом задокументовано злочинну діяльність 20 учасників угруповання»,

– повідомив Андрій Рубель.

Наразі лідери та найактивніші учасники наркосиндикату затримані. Їм оголошено про підозру.

В результаті спецоперації правоохоронці вилучили понад 30 кг наркотиків та психотропів, а також 2,5 тонни прекурсорів. За попередніми даними вартість вилучених наркотиків сягає 45 мільйонів гривень. Окрім цього у підозрюваних було знайдено зброю, «чорнові» записи з даними про «рух» наркотиків, дилерів, «клієнтуру», а також 14 автомобілів.

Нагадаємо також, що нещодавно на Ружинщині правоохоронці вилучили з будинку місцевого жителя наркотики на суму понад 2 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни разом з киянами організували всеукраїнський наркосиндикат (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*