Захисникам до свят: у Житомирі волонтери приготують 1000 кг олів’є на передову (ФОТО)

Напередодні Нового року із Житомира на фронт кількома автомобілями волонтери повезуть допомогу військовослужбовцям. Наразі активно збирають теплі речі, дитячі малюнки та листівки, медикаменти, купують амуніцію та обладнання відповідно до запитів.

З-поміж іншого запланували приготувати щонайменше 1000 кг салату олів’є. Про це ввечері на своїй сторінці у соцмережі написав волонтер Артур Волинець. За перші три години вдалося зібрати більше майже 9 тисяч гривень на придбання продуктів. Менше ніж за добу закрили потребу в необхідній кількості овочів.

«Минулого року разом з мамою і сусідкою ми приготували 50 кг олів’є. Цьогоріч поспілкувався з іншими волонтерами, ми порадилися і дійшли спільної думки, що приготуємо тонну олів’є, пофасуємо і доставимо 6-7 автомобілями на позиції у східному та південному напрямках, де тримають оборону наші армійці. Зупинили свій вибір на олів’є, бо з ним у багатьох асоціюється Новий рік і святковий стіл з цієї нагоди, – розповідає волонтер. – Люди дуже активно відгукнулися і, попри те, що збір триватиме до 25 грудня включно, вже забезпечили картоплею, морквою та огірками.

Багато написали у коментарях та в особисті повідомлення, що готові прийти різати салат у визначений день. Попередньо орієнтуємося на 27-29 грудня. Крім овочів, потрібні також ковбаса, горошок, майонез та яйця. Якщо купувати, то це все обійдеться у 24 тисячі гривень. Вже маємо на рахунку 14 тисяч, їх вистачить на ковбасу. Втім, готові прийняти продукти від підприємців, благодійників та просто небайдужих. Можливо, кілька десятків яєць, банок горошку тощо. Керівництво Житомирського учбово-виробничого підприємства «УТОГ», з яким співпрацюємо на постійній основі у реалізації благодійних проєктів, готове піти нам на зустріч і надати приміщення в гуртожитку, де одночасно можуть займатися нарізкою салату 30 волонтерів».

Для рекордної кількості новорічного олів’є від житомирських волонтерів знадобиться 300 кг картоплі, 100 кг моркви, 100 кг солоних огірків, 200 кг ковбаси, 100 кг горошку, 1000 яєць, 50 кг цибулі та 100 упаковок майонезу. Окремо збирають пластикові відра на 5 та 10 кг.

Приносити можна у гуртожиток за адресою вулнязів Острозьких 75. Картка для донатів: 4149390012958095 (Волинець А.А). Контакти координатора: 067-625-55-71 Артур.

Юлія Демусь

У Житомирі волонтери збирають кошти на облаштування кімнати психологічного відновлення у військовому госпіталі (ФОТО)

Улюблена справа: картини на дереві, прикраси з природного каміння, чури та амулети від Вероніки Богінської (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Захисникам до свят: у Житомирі волонтери приготують 1000 кг олів’є на передову (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*