На Житомирщині у дорожників та комунальників розпочався сезон боротьби зі снігом та ожеледицею

Сьогодні, 21 листопада, на Житомирщині випав перший сніг. Спочатку заасніжило в південно-західній частині області. Особливо інтенсивно – на Любарщині та Бердичівщині.

Вже з ночі на боротьбу з ожеледицею та снігопадом вирушили дорожники та комунальники. Так, за повідомленням Служби відновлення та розвитку інфраструктури, на дорогах держзначення працювало 6 одиниць дорожньої техніки та 11 дорожників, які проводили обробку проїзної частини реагентами.

“Наразі всі дороги, що знаходяться на нашому балансі – у проїзному стані, спецтехніка працює та чергує”,

– наголошують у Службі.

Водночас у самому Житомирі вночі дорожники також просипали шляхопроводи. За повідомленням УАШ, в нічну зміну на вулиці міста вийшло 3 одиниці техніки.

“Просипали шляхопроводи: Чуднівський, Троянівський, Жуйка, Київський, Проспекту Миру, Параджанова, Корольова. Також техніка працювала на вулиці Великій Бердичівській, Київській, Вільський шлях, Тараса Бульби-Боровця. За останньою адресою стався порив, тому упродовж дня ділянку ще додатково просиплять, щоб не утворився «каток»,”

– зазначають на підприємстві.

За повідомленням синоптиків, сніг сьогодні на Житомирщині йтиме весь день і не припиниться до завтрашнього ранку. Більше того, ввечері на мешканців області очікує мінусова температура та ожеледиця. Тож можна впевнено сказати, що для дорожників Житомирщини розпочався найважчий сезон – зимовий.

Нагадаємо також, що попередньо дорожники Житомира заявили про повну готовність до зимового сезону.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині у дорожників та комунальників розпочався сезон боротьби зі снігом та ожеледицею"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*