20 травня у Брусилівській та Хорошівській громадах Житомирського району сталися дві дорожньо-транспортні пригоди.
Зокрема близько 15:00 на 109 км автодороги Київ-Чоп, неподалік с. Йосипівки Брусилівської громади, не розминулися двоколісник та легковик. За попередньою інформацією ГУНП, 36-річний керманич мотоцикла «Honda», киянин, рухаючись у напрямку міста Житомира, під час виконання маневру зіткнувся з автомобілем «Chery Eastar» під керуванням 41-річного жителя столиці.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/646b32e5cbdec648780574.jpg)
Внаслідок ДТП водій двоколісника зазнав числених травмувань. Медики госпіталізували постраждалого до лікарні. Його 35-річна дружина, яка їхала разом з чоловіком, загинула на місці події.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/646b32e54f9d5786437724.jpg)
А вже за кілька хвилин у селищі Хорошеві сталася схожа ДТП. За попередньою інформацією ГУНП, 18-річний водій скутера, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21070» під керуванням 19-річного місцевого жителя.
В результаті ДТП водій двоколісника з ушкодженнями був госпіталізований до лікарні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/646b32e37af89555811652.jpg)
За обома випадками відкрито кримінальні провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Нагадаємо також, що днями у ДТП на Звягельщині загинув мотоцикліст.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині в результаті ДТП за участі двоколісників 2 людини потрапили до лікарні, 1 – загинула на місці (ФОТО)"