Зранку 16 травня на трасі Київ-Чоп, поблизу с. Романівки Брониківської громади, сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередньою інформацією ГУНП, водій автомобіля «Chevrolet Aveo», 52-річний житель райцентру, здійснив зіткнення із мотоциклом «Viper» під керуванням 68-річного жителя Стриївської громади, який рухався по пішохідному переходу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/6464956f56ba7199102734.jpg)
Внаслідок ДТП мотоцикліст зазнав травмувань не сумісних із життям.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_9.png)
Нагадаємо також, що на Бердичівщині мотоцикліст влетів у легковик.
Будьте першим, хто прокоментував "У ДТП на Звягельщині загинув мотоцикліст (ФОТО)"