Як у Житомирі працюватимуть літні табори для дітей: деталі

Як у Житомирі працюватимуть літні табори для дітей: деталі

Незабаром житомирські школярі підуть на канікули. Батьки вже цікавляться тим, як під час літнього відпочинку покращити дозвілля своїх дітей. Літні табори – можливість не лише залучити дітей до цікавих активностей, а і організувати їм безпечне та комфортне перебування на канікулах.

На засіданні виконавчого комітету сьогодні, 17 травня, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук розповіла, як саме працюватимуть літні дитячі табори у Житомирі:

«Департамент освіти починає роботу таборів на базі закладів загальної середньої освіти з 12 червня. Табори діятимуть впродовж 14-ти робочих днів і працюватимуть на базі 15-ти закладів освіти. Вони будуть з денним перебуванням та харчуванням. Загалом 3262 дитини планується оздоровити в таборах при цих закладах освіти. Також будуть діяти табори організованого дозвілля в закладах освіти – це 31 табір. Вони матимуть свої напрямки – філологічний, математичний, біологічний, інформаційний, спортивний, творчий. Ці табори будуть працювати без харчування, і до них планується залучити 2560 дітей».

Крім того у Житомирі працюватимуть приклубні табори. За словами Ірини Ковальчук, вони працюватимуть впродовж 3-х місяців:

«На базі культурно-спортивного центру з 12 червня стартують приклубні табори. Вони будуть діяти 3 місяці – червень, липень, серпень, і кожна зміна буде тривати 2 тижні, тобто 5-6 змін у таборах, з денним перебуванням без харчування. Планується залучити 1342 дитини. У ці ж 3 місяці діятимуть табори на базі музичних шкіл: Лятошинського, Святослава Ріхтера, “Смолянка”, Лесі Українки, “Гармонії”, на базі художньої школи ім. Віктора Шкуринського, клубу “Соколова гора” та 3-х бібліотек-філіалів».

Окрім цього, з червня для дітей визначених категорій буде організовано відпочинок в таборі «Артек-Карпати-Буковель». Наразі мовиться про 103 дитини, які організовано поїдуть на відпочинок в цей табір, втім набір бажаючих продовжується. 

«Саме на цю поїздку організовуються діти з сімей полеглих захисників, тих хто перебуває у полоні, або якщо сім’я отримала сповіщення, що батько є безвісти зниклою особою. На сьогодні це 103 дитини, але ми продовжуємо відпрацьовувати й по факту отримання повідомлення, що тато загинув, чи тато знаходиться у полоні, чи безвісти зниклий, ми долучаємо кожну цю сім’ю. У нас ще є час, ми встигаємо», – додала директорка міського центру соціальних служб Ольга Юрченко.

Таким чином діти зможуть отримати не лише відпочинок, а і психологічну реабілітацію, адже разом з ними поїдуть і психологи. 

Нагадаємо, житомирян запрошують створити вишите полотно «Це моє місто».

Будьте першим, хто прокоментував "Як у Житомирі працюватимуть літні табори для дітей: деталі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*