На Житомирщині від початку року піротехніки знищили 357 знайдених "подарунків" війни | Times ZT

На Житомирщині від початку року піротехніки знищили 357 знайдених “подарунків” війни

Від початку року мало не щодня піротехніки управління ДСНС Житомирської області проводять роботи щодо вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулої війни.

Останні місяці у зв’язку з початком весняно-польових робіт кількість знайдених “подарунків” війни на полях та присадибних ділянках стрімко зросла. Так, лише за останню добу піротехніки ліквідували ручну гранату та артилерійський снаряд.

Загалом же від початку року сапери знищили 291 артилерійський снаряд, 54 мінометні міни, 9 гранат та 3 авіаційні бомби. 

Зважаючи на збільшення кількості випадків виявлення застарілих боєприпасів часів Другої світової війни та з метою попередження нещасних випадків, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними при виявленні застарілих боєприпасів. 

Пам’ятайте, у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на боєприпаси, ні в якому разі не торкайтеся їх, не переносіть з місця на місце, тим більше не здавайте у металобрухт. Необхідно терміново повідомити про небезпечні знахідки місцеві органи влади або ж Службу порятунку за номером “101”.

Як писав раніше Times.zt, в Андрушівському районі чоловік знайшов у лісі замість грибів стокілограмову бомбу.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині від початку року піротехніки знищили 357 знайдених “подарунків” війни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*